Evli Modelle Yakalanan Ünlü Yıldızdan Sütyen Koleksiyonu Yapan Erkek Sanatçıya Haftalık Magazin Gıybeti!

Bir haftada yabancı magazin gündeminde öyle şeyler yaşandı ki sormayın! Siz sormayın ama biz anlatalım tabii. Örneğin Rihanna’nın aylardır merakla beklediğimiz çocuğunun adını, evli modelle yakalanan Leonardo DiCaprio’yu, bir de Elvis Presley’nin eşinden yıllar sonra gelen itirafları anlatalım! 

Haydi toplanın.??

1. Hazırsanız haftanın en dikkat çekici olayıyla başlıyorum: Joe Jones ve Sophie Turner 4 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldılar.

Çiftin son 6 ayda şiddetli geçimsizlik yaşadığı ve iki çocuklarının bakımı konusunda bazı anlaşmazlıklar yaşandığı belirtildi. Boşanma davası açan Joe Jonas’ın Sophie Turner’ın bazı davranışlarından rahatsız olduğu söylendi.

Henüz 23 yaşındaki Sophie Turner’in partilemeyi sevdiği, Joe Jonas’ın ise evde kalıp çocuklarına baktığı iddia edildi. 

Sosyal medyada çizilmeye çalışılan ‘mükemmel baba’ imajının ise pek de inandırıcı bulunmadığını belirtelim.

2. Ayrıldıkları söylenen Kylie Jenner ve Timothée Chalamet ise Beyonce konserinde bol öpüşmeli dakikalar geçirdi!

Kylie ve Timothée çiftinin ayrılık dedikoduları dilden dile yayılırken henüz yabancı kaynaklardan ayrılığa dair bir açıklama gelmemişti. Herhalde ilişkileri devam ediyor diye düşündüğümüz çift, geçtiğimiz günlerde Beyonce konserinde sarmaş dolaş görüntülendi. 

Herhalde ayrılmamışlar…

3. Üzücü bir haber ise anne olmak için gün sayan Kourtney Kardashian’dan geldi.

Travis Barker’in aile meseleleri yüzünden turunu yarıda bırakıp Kourtney Kardashian’ın yanına geldiği öğrenilmişti. Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan ünlü ismin bebeğinin bir rahatsızlık geçirdiği öğrenildi. 

Kourtney daha sonra yaptığı paylaşımda bebeğinin bir operasyon geçirdiğini, sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti. Ayrıca yanında olan Travis’e ve annesine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

4. Queen grubunun vokalisti Freddie Mercury’nin ‘Bohamian Rhapsody’ şarkısını bestelediği piyano ise açık artırmada rekor fiyata alıcı buldu.

Birçok kişinin Rock Tanrısı olarak isimlendirdiği Freddie Mercury’nin 1500’e yakın kişisel ve değerli eşyasının bulunduğu koleksiyon Londra’da açık artırmayla satışa çıkarıldı. 

‘Bohemian Rhapsody’ ve ‘Killer Queen’ gibi şarkıların bestelendiği piyano yaklaşık 2.2 milyon dolara alıcı buldu.

5. Yıllardır sahnesine türlü türlü sütyen fırlatılan Drake ise bütün bu sütyenleri toplamış ve bir koleksiyon yapmış…

Sosyal medya hesabından konserinde biriktirdiği bütün sütyenlerle pozunu paylaşan Drake, görenleri şaşkına çevirdi. Topladığı sütyenlerle oldukça mutlu görünen Drake, ‘işsiz misin?’ ‘sapık mısın?’ gibi bazı yorumlar aldı…

6. Beyonce’nin doğum gününe denk gelen konserinde ise gümüş ünlü tutulması yaşandı!

‘Renaissance’ adlı dünya turnesine devam eden Beyonce’nin doğum gününe denk gelen konserinde adeta ünlü tutulması yaşandı. Kardashianlardan tutun da Adele’e, Rihanna, Zendaya ve Katy Perry’e birçok ünlü isim konserde gümüş rengi kıyafetler tercih ederek eğlendi.

7. Doğumunu dört gözle beklediğimiz Rihanna’nın ikinci erkek çocuğunun adı ise duyanları şaşkına çevirdi.

Rihanna’yı uzun bir süredir hamile görmeye alışık olanlar doğum haberiyle birlikte derin bir ‘oh’ çekmişti. İkinci çocuğunun da erkek olduğu öğrenilince, adını ne koydukları ise merak konusu olmuştu. 

Şaşırmaya hazır mısınız? Yeni bebeğimizin adı ‘Riot Rose’! Yani kelime anlamı olarak isyan ve gül anlamına geliyor. Umarız çift için başka derin anlamları da vardır…

8. Elvis Presley’nin eski eşi Priscilla Presley ise Elvis’le tanıştığında henüz 14 yaşında olduğunu itiraf ederek Presley’nin “buna saygı duyduğunu” belirtti.

Priscilla Prasley ve Elvis Presley 1963 ila 1973 yılları arasında evli kalmışlardı. Çiftin yaş farkları ise sık sık tartışma konusu oluyordu. Elvis Presley’nin eşinden 10 yaş büyük olması, ayrıca Priscilla’nın henüz 14 yaşındayken tanışmış olmaları birçok kez eleştirilmişti.

‘Benim 14 yaşında olmama her zaman saygı duydu.’ diyen Presley, bu tartışmaları tekrar alevlendirdi.

9. Ne yaptıklarına bir türlü aklımızın ermediği Kanye West ve Bianca Censori çiftinden yepyeni bir ‘kombin’ geldi.

Giydikleri ve tuhaf hal, hareketleriyle gündemimizden düşmeyen bu ikili, çareyi kıyafetlerini yastıkla kapatmakta bulmuş.

Valla ne diyelim biz de şaşırdık…

10. Wednesday dizisinin sevilen oyuncusu Percy Hynes White ise taciz iddialarından sonra senaryodan çıkartıldı.

White’in reşit olmayan kızlara kendi fotoğraflarını gönderdiği iddia edilmiş ve hakkında taciz suçlamaları ortaya atılmıştı. White bu konudaki sessizliğini birkaç ay sürdürdükten sonra Haziran ayında yaptığı açıklamayla iddiaları yalanladı.

Fakat Wednesday dizisinin kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi.

Bakalım önümüzdeki hafta bizi nasıl olaylar bekliyor?

Görüşmek üzere! ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x