Kızılcık Şerbeti 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm ne zaman?

Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kızılcık Şerbeti’nin 50. bölüm fragmanı yayınlandı. Settar Tanrıöğen’in rahatsızlığının ardından ‘Abdullah Bey’ karakterinin akıbeti merak konusu oldu. Peki, Kızılcık Şerbeti 50. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm ne zaman?

KIZILCIK ŞERBETİ 50. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti’nde başrolleri Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu paylaşıyor.

Kızılcık Şerbeti’nin 50. yeni bölümü 9 Şubat Cuma günü Show TV’de yayınlanacak.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NEDİR?

“Kızılcık Şerbeti,” Evrim Alasya’nın canlandırdığı Kıvılcım karakteri üzerinden modern yaşamın ve geleneksel değerlerin çatışmasını ele alan etkileyici bir dizi olarak öne çıkıyor. Kıvılcım, boşandıktan sonra kendi ayakları üzerinde duran bağımsız bir kadındır. Ancak, kızı Doğa’nın ani evliliği, Kıvılcım’ın hayatını beklenmedik bir dönemece sürükler.

Doğa’nın kocası Fatih’in muhafazakâr ailesiyle tanışma süreci, Kıvılcım’ın modern dünya görüşü ile geleneksel adetler arasındaki çatışmayı açığa çıkarır. Doğa’nın ailesine gelin gitmesi, Kıvılcım için zorlu bir deneyim olur çünkü Fatih’in ailesinin geleneksel yaşam tarzı, Kıvılcım’ın modern dünya görüşünü sarsar. Ancak, Doğa zaman içinde annesinin haklı olduğunu anlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x