Tomb Raider I-III Remastered Duyuruldu

Nintendo Direct Eylül ayı etkinliği sırasında Lara Croft’un başrolde olduğu popüler serinin ilk üç oyununun yeni versiyonlarını bir kez daha oyuncularla buluşturacak olan Tomb Raider 1-3 Remastered duyuruldu. Oyun 2024 yılı başlarında PC, Xbox, PlayStation ve Switch platformları için çıkış yapacak.

Orijinal olarak Eidos tarafından geliştirilen serinin ilk üç oyunu, gelişmiş görseller, tüm genişletmeler ve gizli seviyelerle tamamlanarak Aspyr Media tarafından yeniden düzenleniyor. Ayrıca daha özgün bir deneyim için yeni görseller ile orijinal çokgen görünüm arasında geçiş yapmak mümkün olacak.

Üç klasik Tomb Raider oyunu, genişletmeleriyle ve gizli seviyeleriyle birlikte aşağıdakileri içeren paketle birlikte sunulacak:

  • Tomb Raider 1 + Tamamlanmamış İşletme Genişletmesi
  • Tomb Raider 2 + Altın Maske Genişletmesi
  • Tomb Raider 3 + The Lost Artifact Genişlemesi

Stüdyo sunacağı deneyimi şöyle tanımlıyor: “Bu kusursuz koleksiyonda ilk kez tüm genişletmeler ve gizli seviyeleri içeren eksiksiz deneyimi modern platformlarda oynayın. Bulmacaları çözerek ve zamanın tahribatında kaybolan gizemleri çözerek antik dünyanın hazinelerini ortaya çıkarın. Lara Croft’u dünya çapında takip edin ve ölümcül düşmanlarla ve tehlikeli efsanelerle yüzleşin.”

Tomb Raider 1-3 Remastered 14 Şubat 2024’te Steam, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve PlayStation 5’te çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x